Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowa Cerekwia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł21 200 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa infrastruktura pod działalność - utwardzony i ogrodzony teren o powierzchni 2,12 ha, który daje możliwość prowadzenia działalności transportowej, składowej, produkcyjnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Cyprzanów

Cyprzanów(Nowa Cerekwia + 14 km)

142 000 zł1 409 m² 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1409 m2, położoną w Cyprzanowie w gminie Pietrowice Wielkie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32 m x 44.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ogrodowa

Cyprzanów(Nowa Cerekwia + 14 km)

850 000 zł4 462 m² 190,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Grunt pod biznes i zaplecze mieszkaniowe *** To przestrzeń do realizacji ambitnych planów biznesowych. Teren objęty jest mpzp z oznaczeniem ag1, co umożliwia zabudowę produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Grecka

Ocice,Racibórz(Nowa Cerekwia + 21 km)

350 000 zł1 337 m² 261,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W doskonałej lokalizacji Z potencjałem Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1337 m położonej w Raciborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Cyprzanów

Cyprzanów(Nowa Cerekwia + 14 km)

499 000 zł6 346 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Usługowa działka przy dw416 *** To działka pod nieco większy biznes. Położona przy jednej z głównych dróg wojewódzkich w regionie, gwarantuje dobrą widoczność i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kościuszki

Nowe Zagrody,Racibórz(Nowa Cerekwia + 21 km)

91 000 zł775 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Raciborzu w rejonie ulicy Kościuszki, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Racibórz

Racibórz(Nowa Cerekwia + 21 km)

72 000 zł930 m² 77,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana w rejonie Raciborza gmina Rudnik w miejscowości Brzeźnica. Powierzchnia działki wynosi 930 m2. Działka położna w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Miarki

Polska Cerekiew(Nowa Cerekwia + 19 km)

155 000 zł6 800 m² 27,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 68 arów , położoną w miejscowości Polska Cerekiew w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim. Nieruchomość przy ulicy Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Racibórz

Centrum,Racibórz(Nowa Cerekwia + 21 km)

16 562 000 zł23 837 m² 694,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w Raciborzu o powierzchni działek ok. 3 ha. Działka o kształcie nieregularnym, zabudowana kompleksem budowli (budynków) przemysłowych. Część.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij